Екип | Adventure Net

Клуб за екстремни спортове Adventure Net. Запазете вашето желано приключение с нас.

Последни постове във Фейсбук

Приключенията продълважат... ... Виж повечеВиж по-малко

2 часа преди  ·  

Вижте във Facebook

Вълни, сърф, забава, залези и игри... Морски Лагер 2 тече :) ... Виж повечеВиж по-малко

21 часа преди  ·  

Вижте във Facebook

🔥ГОРЕЩА ОФЕРТА🔥
Каква❓
👉2 свободни места за тридневната рафтинг програма по Тара, Босна за 19-21.07.2019г.
⚠️Запиши се сега с -10%. Автоматично спестяваш 36лв.

💁‍♀️Повече информация ще намериш в нашия сайт 👇 , на лично съобщение или директно ни позвъни на 02/9446765.
... Виж повечеВиж по-малко

1 ден преди  ·  

Вижте във Facebook
13 Юли е денят за нашата Еко Регата „Чиста Струма“ 2019! Очакваме Ви! Научете повече
Top
Image Alt

Екип

Запознайте се със страхотния ни екип!
рафтинг гид

Калоян Пенев

Професионален рафтинг гид трип лидер клас 3 , лицензиран по IRF

рафтинг гид

Тихомир Цонев

Професионален рафтинг гид клас 3, лицензиран по IRF

Janet Lopez

Професионален рафтинг гид клас 3, лицензиран по IRF

рафтинг гид

Alejandro C. Giordano

Професионален рафтинг инструктор клас 4, каяк инструктор безопасност клас 4, лицензиран по IRF

рафтинг гид

Ивайло Калпачки

Професионален рафтинг гид трип лидер клас 3 , лицензиран по IRF

рафтинг гид

Любомир Петков

Професионален рафтинг гид клас 3, лицензиран по IRF

рафтинг гид

Игорь Кузнецов

Професионален рафтинг гид клас 3, лицензиран по IRF

рафтинг гид

Емилия Бегунова

Професионален рафтинг гид клас 3 - лицензирана по IRF

рафтинг гид

Емил Бегунов

Професионален рафтинг инструктор клас 3, лицензиран по IRF

рафтинг гид

Антонио Кирилов

Професионален рафтинг гид клас 2, лицензиран по IRF

Leith Hunt

Професионален рафтинг гид клас 4, лицензиран по IRF

рафтинг гид

Александър Младенов

Професионален рафтинг гид клас 3, лицензиран по IRF

рафтинг гид

Иван Стоянов - Орела

Професионален рафтинг гид клас 3, лицензиран по IRF

Jose Sandoval

Професионален рафтинг гид трип лидер клас 3 , лицензиран по IRF

ски инструктор

Люба Янчулова - Бубето

Иван Стоянов

Иван Стоянoв - Орела

ски инструктор

Василена Ковачева

Емилия Бегунова ски и сноуборд инструктор

Емилия Бегунова

ски инструктор

Христиана Станчева - Ани

Емилия Бегунова

Емилия Бегунова

Основател и мениджър на Адвенчър Нет, Член на борда на директорите на Международната федерация по рафтинг (IRF), Главен съдия (IRF), Рафтинг гид, Треньор на отбор по рафтинг, Основател на Българска Федерация по Рафтинг

Христиана Станчева

Христиана Станчева - Ани

Офис и мениджър проекти, ски учител, тиймбилдинг организатор, планински водач, състезател в женския отбор по рафтинг, международен съдия (IRF)

Василена Ковачева

Василена Ковачева

Офис и резервации мениджър, директор ски училище, инструктор детски лагери, асистент съдия (IRF)

Силвия Узунова

Силвия Узунова

Офис мениджър, тиймбилдинг инструктор, инструктор детски лагери, асистент съдия (IRF)

фотограф

Константин Терзийски - Коската

Алеко Желязков

фотограф

Христо Христов